Majkoltrans Sp. z o.o.

Mechanik/Elektryk Utrzymania Taboru

Poszukujemy pracownika na stanowisko mechanika/elektryka utrzymania taboru

Obowiązki

  • praca w serwisie mobilnym,
  • dokonywanie planowych przeglądów lokomotyw i wagonów towarowych ,
  • usuwanie usterek lokomotyw i wagonów towarowych,
  • współpraca z kooperantami oraz pracownikami pozostałych działów,
  • zarządzanie dokumentacją dotyczącą taboru kolejowego,

Wymagania

  • gotowość do pracy na terenie całego kraju,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych,
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji,
  • wykształcenie średnie techniczne,
  • prawo jazdy kat. B,
  • samodzielność, zaangażowanie i sumienność,
  • doświadczenie związane z utrzymaniem pojazdów trakcyjnych lub wagonów towarowych będzie atutem,
  • posiadanie uprawnień: do obsługi wózków widłowych, spawalnicze, SEP powyżej 1 [kV] będzie dodatkowym atutem,

Oferujemy

  • umowę o prace na pełny etat na stanowisku Specjalisty ds. Utrzymania Taboru,
  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie,
  • kartę sportowo-rekreacyjną,
  • motywacyjny system wynagrodzeń,
  • możliwość korzystania z zakładowego funduszu socjalnego,
  • możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia,
  • możliwość doskonalenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,

Maszynista

Poszukujemy pracowników na stanowisko maszynisty trakcji spalinowej i/lub trakcji elektrycznej.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę pojazdów trakcyjnych zgodną z obowiązującymi przepisami kolejowymi i zasadami bezpieczeństwa.

Wymagania

  • świadectwo złożenia egzaminu kwalifikacyjnego na stanowisko maszynisty trakcji spalinowej i/lub trakcji elektrycznej,
  • stan zdrowia pozwalający na wykonywanie zawodu,
  • uprawnienia rewidenta/ustawiacza i/lub kierownika pociągu oraz prawo jazdy kat. B będą dodatkowym atutem,
  • gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Polski,
  • oświadczenie o niekaralności.

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat lub umowę zlecenie,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • kartę sportowo-rekreacyjną.